- Počasí
- Ukrajina
- Chernivtsi Oblast
- Maydan (Ispas)
Aktuální počasí Maydan (Ispas)
Aktuální počasí přímo pro město Maydan (Ispas). Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
