- Počasí
- Rusko
- Mariy-El Republic
- Maydan
Aktuální počasí Maydan
Aktuální počasí přímo pro město Maydan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
