- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Mavronéri
Aktuální počasí Mavronéri
Aktuální počasí přímo pro město Mavronéri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (21:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (21:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
