- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Mávro
Aktuální počasí Mávro
Aktuální počasí přímo pro město Mávro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 13. 5. (15:00) do 13. 5. (21:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
