- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Maulāsar
Aktuální počasí Maulāsar
Aktuální počasí přímo pro město Maulāsar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 46°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 34°C |
