- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Mātunga
Aktuální počasí Mātunga
Aktuální počasí přímo pro město Mātunga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 29°C |
