- Počasí
- Peru
- Region Lima
- Matucana
Aktuální počasí Matucana
Aktuální počasí přímo pro město Matucana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
