- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Hang-gol
Aktuální počasí Hang-gol
Aktuální počasí přímo pro město Hang-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
