- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Iwate
- Matsuo
Aktuální počasí Matsuo
Aktuální počasí přímo pro město Matsuo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
