- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Matoutan
Aktuální počasí Matoutan
Aktuální počasí přímo pro město Matoutan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 23°C |
