- Počasí
- Filipíny
- Eastern Visayas
- Matalom
Aktuální počasí Matalom
Aktuální počasí přímo pro město Matalom. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
