- Počasí
- Indonésie
- Riau Islands
- Matak
Aktuální počasí Matak
Aktuální počasí přímo pro město Matak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 28°C |
