- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Masow
Aktuální počasí Masow
Aktuální počasí přímo pro město Masow. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 30°C |
