- Počasí
- Arménie
- Gegharkunik
- Mashtots’ner
Aktuální počasí Mashtots’ner
Aktuální počasí přímo pro město Mashtots’ner. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
