- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Mijagi
- Marumori
Aktuální počasí Marumori
Aktuální počasí přímo pro město Marumori. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
