- Počasí
- Gruzie
- Samegrelo and Zemo Svaneti
- Mart’vili
Aktuální počasí Mart’vili
Aktuální počasí přímo pro město Mart’vili. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
