- Počasí
- Arménie
- Gegharkunik
- Martuni
Aktuální počasí Martuni
Aktuální počasí přímo pro město Martuni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 4°C |
