- Počasí
- Francie
- Provence-Alpes-Côte d'Azur
- Marseille 07
Aktuální počasí Marseille 07
Aktuální počasí přímo pro město Marseille 07. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
