- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Marsalès
Aktuální počasí Marsalès
Aktuální počasí přímo pro město Marsalès. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
