- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Mårøya
Aktuální počasí Mårøya
Aktuální počasí přímo pro město Mårøya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -9°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | -3°C |
