- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Marlési
Aktuální počasí Marlési
Aktuální počasí přímo pro město Marlési. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
