- Počasí
- Spojené státy americké
- Louisiana
- Marksville
Aktuální počasí Marksville
Aktuální počasí přímo pro město Marksville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 22°C |
