- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Markīd
Aktuální počasí Markīd
Aktuální počasí přímo pro město Markīd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
