- Počasí
- Rusko
- Orel Oblast
- Mar’ino
Aktuální počasí Mar’ino
Aktuální počasí přímo pro město Mar’ino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
