Aktuální počasí Marinki
Aktuální počasí přímo pro město Marinki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 4°C |
