- Počasí
- Maďarsko
- Bekes County
- Máriamajor
Aktuální počasí Máriamajor
Aktuální počasí přímo pro město Máriamajor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
