Aktuální počasí Marḩalah
Aktuální počasí přímo pro město Marḩalah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
