Aktuální počasí Mărgineni
Aktuální počasí přímo pro město Mărgineni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 4. 4. (18:00)
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
