- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Marghah
Aktuální počasí Marghah
Aktuální počasí přímo pro město Marghah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
