- Počasí
- Litva
- Marijampolė County
- Marciniškiai
Aktuální počasí Marciniškiai
Aktuální počasí přímo pro město Marciniškiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 25. 4. (09:00) do 26. 4. (18:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
