- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Marceline
Aktuální počasí Marceline
Aktuální počasí přímo pro město Marceline. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 2. 4. (13:00)
Povodňová bdělost
Platí do 2. 4. (07:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
