- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Marathiá
Aktuální počasí Marathiá
Aktuální počasí přímo pro město Marathiá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 19°C |
