- Počasí
- Írán
- West Azerbaijan
- Marakān
Aktuální počasí Marakān
Aktuální počasí přímo pro město Marakān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 11°C |
