Aktuální počasí Marac
Aktuální počasí přímo pro město Marac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 4. 5. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
