- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Maquoketa
Aktuální počasí Maquoketa
Aktuální počasí přímo pro město Maquoketa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 30. 3. (17:30)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
