- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Maple Heights
Aktuální počasí Maple Heights
Aktuální počasí přímo pro město Maple Heights. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 1. 4. (01:00)
Povodňová bdělost
Platí do 1. 4. (01:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
