- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Maoding
Aktuální počasí Maoding
Aktuální počasí přímo pro město Maoding. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 27°C |
