- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Maodian
Aktuální počasí Maodian
Aktuální počasí přímo pro město Maodian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
