- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Maocaoping
Aktuální počasí Maocaoping
Aktuální počasí přímo pro město Maocaoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 32°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 30°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 33°C |
