- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Manzhe
Aktuální počasí Manzhe
Aktuální počasí přímo pro město Manzhe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
