- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kanagawa
- Manseichō
Aktuální počasí Manseichō
Aktuální počasí přímo pro město Manseichō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 12°C |
