- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Manjiu
Aktuální počasí Manjiu
Aktuální počasí přímo pro město Manjiu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
