- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Maniar
Aktuální počasí Maniar
Aktuální počasí přímo pro město Maniar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
