- Počasí
- Portugalsko
- Viseu
- Mangualde
Aktuální počasí Mangualde
Aktuální počasí přímo pro město Mangualde. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
