- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Mandīrow
Aktuální počasí Mandīrow
Aktuální počasí přímo pro město Mandīrow. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
41°C
pocitově 47°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 33°C |
