- Počasí
- Indie
- Himáčalpradéš
- Mandi
Aktuální počasí Mandi
Aktuální počasí přímo pro město Mandi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 23°C |
