- Počasí
- Čínská lidová republika
- Xinjiang
- Mandalik
Aktuální počasí Mandalik
Aktuální počasí přímo pro město Mandalik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 0°C |
