- Počasí
- Indie
- Ándhrapradéš
- Mandādi
Aktuální počasí Mandādi
Aktuální počasí přímo pro město Mandādi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 31°C |
