Aktuální počasí Mancherāl
Aktuální počasí přímo pro město Mancherāl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 40°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 36°C |
