Aktuální počasí Manas
Aktuální počasí přímo pro město Manas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 31. 3. (00:00)
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1034 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
